SferaStron.pl Sekcja O nas

Czym się zajmujemy?

Tworzenie stron WWW.

Jako agencja interaktywna tworzenie stron responsywnych na każdym urządzeniu w oparciu o WordPress to nasza specjalność.

Opieka nad stronami WWW

Aktualizowanie oraz zabezpieczanie twojej strony lub stron, wgrywanie oprogramowania antywirusowego, oraz wykonanie działań SEO.

Naprawa zainfekowanych stron

Leczenie oraz zabezpieczenie twojej strony przed ponownymi atakami.

Podstawowe usługi SEO

Działania, które zwiększą liczbę wyszukiwań dla twojej strony lub stron, wykonujemy podstawowe działania SEO dla każdej strony stworzonej przez nas i nie tylko.

Przeniesienie stron

Przeniesienie strony na serwer, lub własny hosting, który skonfigurujemy specjalnie dla klienta, dodatkowo dokonamy wszystkich aktualizacji oraz wykonamy działania SEO, wgramy oprogramowanie antywirusowe i wiele więcej na życzenie klienta.

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych w oparciu o moduł WordPress woocomerce, prosty w obsłudze, duży wybór płatności, duża ilość wtyczek. Nasze wsparcie będzie trwało tak długo, aż swobodnie nie będziesz poruszał się po interfejsie sklepu.

Grafika i Montaż

Szeroki wachlarz usług graficznych z dużym portfolio.

Social Media Marketing

Prowadzenie social media m.in na facebook i wiele innych dostępnych na życzenie klienta.

Kupując naszą stronę internetową nie zostajesz tylko z dobrą wizytówka, twoja strona będzie w pełni funkcjonalna i od razu gotowa do udostępnienia.